Testosteron Cypionate

Znakomicie działa w połączeniu z wysoce anabolicznymi środkami takimi jak deca durabolin czy metanabol.

Czas aktywnego działania: 5 - 7 dni
Przeciętne dawki: 200 - 500 mg co szósty dzień
Przeznaczenie: masa, siła
Działanie: solidne przyrosty od 3-ciego tygodnia
Długość dawkowania: 8 - 12 tygodni
Wykrywalność: do 3 miesięcy
Właściwości: wysoko anaboliczny silnie androgenny, silna aromatyzacja do estrogenu oraz wysokie konwertowanie do DHT, toksyczność niska
Blokowanie układu HPTA: bardzo silne
Odblokowanie: 2 tyg po ostatniej iniekcji

Testosteron cypionate to kolejna długoestrowa forma testosteronu. Posiada on trochę dłuższy estr od enanthatu przez co może mieć skłonności do większej aromatyzacji i retencji wody. Różnica jest jednak nieznaczna. Na zachodzie jest to podstawowy środek używany w cyklach masowych. Daje bardzo duże przyrosty masy i siły, które poza naturalnymi własnościami wiążą się z jego skłonnościami do magazynowania wody w tkance mięśniowej. Skłonność ta wynika z jego silnej aromatyzacji do estrogenu. Cypionate posiada wszystkie właściwości testosteronu, o których można przeczytać niżej.
Jako, że forma ta charakteryzuje się tym, iż kumuluje się w organizmie - skutki uboczne mogą być nasilone wraz ze zwiększaniem dawki. Lek ten powoli osiąga stałe stężenie a jego kumulacje można zauważyć od 3-ciego tygodnia jeżeli przyjmowany jest co 6 dni bo tak właśnie powinien z racji swego okresu aktywnego półtrwania.